Fesine Püskül Gerek…

0
117

FESİNE PÜSKÜL GEREK
Başta dindaş ve soydaş devletler olmak üzere, hemen tüm dünyanın bağımsız devlet olarak tanıdığı, KKTC’nin her şeyi tamamdı. Bir tek fesinin püskülü eksikti. Cumhurbaşkanlığı külliyesi ve millet bahçesi yapınca o da tamam olacak.
*
Törene C.B Erdoğan’ın hizmetlerine hürmeten atta götürdüğü AKP gençlik kolları mensuplarından Bahçeli ve Asiltürk de katılacak….

HAY MAŞALLAH…!

Sayın Cumhurbaşkanı, Doğu Karadeniz’de sel mağdurlarına seslenirken; “Türkiye eski Türkiye değil.” buyurmuş.
Kesinlikle haklı.
Eski Türkiye’de kentlerin ana caddelerinde teknelerle botlarla dolaşabiliyor, otomobilimizle, minibüsümüzle, hatta kamyonumuzla rafting yapabiliyor muyduk? Şimdi hepsini yapıyoruz elhamdülillah! Daha da fazlasını yapabileceğiz inşallah!

ŞAVŞAT ESKİ BELEDİYE BAŞKANI HASAN ÖZCAN (72)
ARPALI KÖYÜNDE SONSUZLUĞA UĞURLANDI!

Şavşat eski belediye başkanı Hasan Özcan sonsuzluğa uğurlandı.
1894-89 yılları arasında Şavşat belediye başkanlığı yapan Hasan Özcan bir süre önce beyin kanaması geçirmiş hastanede tedavi görmüştü.
Şavşat eski belediye başkanı Hasan Özcan, 22 Temmuz 2021 tarihinde hayata gözlerini yumdu. Özcan’ın cenazesi 23 Temmuz 2021 tarihinde köyü Arpalı’da öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası sonsuzluğa uğurlandı.

1949 Şavşat Srpalı köyü doğumlu olan eski belediye başkanı Hasan Özcan evli ve beş çocuk babasıydı.
Şavşat belediye başkanı Nihat acar, Arhavi’de meydana gelen sel felaketi nedeniyle sel bölgesine gittiği için cenazeye katılamadı.
Şavşat belediye başkanı Nihat Acar,CHP eski belediye başkanı Hasan Özcan için mesaj yayınlayarak Özcan ailesine baş sağlığı diledi.
Eski belediye başkanı Hasan Özcan, Şavşat belediyesi Özel kalem müdüresi filiz Özcan’ın kayınpederi idi,
Merhuma Allah’tan rahmet, Özcan ailesine sabırlar diliyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.