Usta yazar ve programcı 3C Hukuk’ta…

0
714

Usta yazar ve programcı 3C Hukuk’ta

Yazdığı yazıları, yaptığı TV programlarıyla; okurlarının ve izleyenlerinin hayranlığını; haksızlıkların, yanlışların karşısında durarak kazanan güçlü kalem Rasim Kuluöztürk, “Bir Ses” adlı yorum programıyla, yarından itibaren, 3C Hukuk okurlarına ve izleyenlerine seslenecek.

Yıllardır; çeşitli gazete ve dergilerde yayınlanan yazıları, TV kanallarında yaptığı; haber, açık oturum, araştırmacı habercilik programlarıyla ses getiren, araştırmacı yazar, seslendirmen, editör, program yapımcısı ve sunucusu Rasim Kuluöztürk, yarından itibaren 3C Hukuk sitemizde; kendisinin hazırlayıp sunacağı “Bir Ses” adlı yorum programında okurlarıyla buluşacak.

Usta yazar ve program yapımcısı Rasim Kuluöztürk, Antalya’da yerel televizyon kanalında sırasıyla; Redaktörlük, haber spikerliği, program yapımcılığı, haber ve program müdürlüğü, genel yayın yönetmenliği yaptı. Muğla’da bölgesel bir gazetenin ve derginin genel yayın yönetmenliğini de yapan Kuluöztürk, farklı dergilere yazdığı yazılarıyla içerik üretiyor, firmaların tanıtımına, yazılarıyla katkıda bulunuyor. Şu anda; ulusal bir internet sitesinde program yapmaya devam ediyor.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olan Rasim Kuluöztürk; yarından itibaren, “Bir Ses” programı ile 3C Hukuk ailesine katılacak. Yapımcı ve sunuculuğunu yürüteceği Bir Ses programının, yarın sitemizde yayınlanacak İlk bölümünde usta yazar; “Ülkücüler, neden devletin sigortası?” sorusunun cevabını, bugüne kadar hiç anlatılmayın yönleriyle sizlere aktaracak.