Fıkra gibi ‘Cennetten Arsa ”

0
399

Sene 2014,Türkiye nin 4 ilin de 14 kişiyi yaklaşık 5 milyon TL  cennetten arsa satmak sureti ile dolandıran çete üyelerine ceza yagdı

Aralarında avukat hakim arsa alıcısı da bulunan magdurların yargılanmasına Antalya 3 Ağır Ceza mahkemesi başkanlıgın da devam edildi.

F.K. örgüt kurmak insanaların dini inançlarını sömürmek sureti ile dolandırmak  sucundan yargılama sonucunda 25 yıl 11 ay ceza aldı..A.c..y 26 yıl 10 ay, ve diğer örgüt üyeleri de ceşitli cezalara carptırıldılar..

Örgüt üyelrinin Masak araştırmasın da 30 adet gayrımenkul aldıkları belırlendı

F.K. reenkarnasyon yolu ile  geldiğini ve önceki hayatta Veysel Karani olduğunu söyleyerek dolandırdıgı ve hipnoz yöntemi ile de haksız kazanc elde ettikleri ortaya cıktı. Dolandırılanlar arasında hakim sacı avukat ve ögretmenler de var.

İyiliğin emredildiği  ve kötülülerden uzak olmak için de ibadetin emredildiği inancımızda,Cennet hiç bu kadar ucuza gitmemişti.

Paylaş
Önceki İçerikO sessizlik için vuruyor zannetti
Sonraki İçerikYerebatan Sarayı
İbrahim Halil Eroğlu
AJANS 3C isimli aylık hukuk bülteni çıkardı. FİKİR KULUBÜ isimli kitabı var. www.sende yaz.net te şiirve makale tarzı yazıları bulunmakta çeşitli yerel gazete ve meslek dergilerinde yazı ve makaleleri vardır. www.iheroglu.com adresinde hikaye-makale ve yaşam koçlugu hakkında yazıları bulunmaktadır. Uzun Köprü Lisesi Gaziantep Atatürk Lisesi Ankara hukuk fakülteinde okudu Dernek ve parti yöneticilikleinde bulundu.Futbol masa tenisi ve tenis oynuyor.