Af mı?Evet Af.

0
4765

Af,Ceza nın sonuçlarının ortadan kaldırılması olarak tanımlanıyor

Uygulamada zaten var olan 4 yıl dan asağı olan cezaların infaz sekillerinde ortaya cıkan halde zaten ve kısmen infaz edilmezlik özelliği uygulanıyor..  Kişi sadece kayıtlar da suclu olarak gözüküyor
Birkaç zamandır milli mesele haline getirilen AF aslında sadece suclu vu yakınlarınca özlemle çekiliyor zannediliyor ama aslında azımsanmayacak da sessiz bir kitle var..

Ihtilale yeltenenler ve onların yardakcilarinin 15 Temmuz öncesi uygulamaları ile yarattıkları ve yaşattıkları bir Türkiye var..
Adalet bakanlığı tarafından yapılan beyana göre 45 yeni cezaevi  daha listeye katılacak.
Mevcut kayıtlara göre Türkiye’de 291 kapalı ceza infaz kurumu, 70 müstakil açık ceza infaz kurumu, 3 çocuk eğitimevi, 8 kadın kapalı, 5 kadın açık, 7 çocuk kapalı ceza infaz kurumu olmak üzere toplam 384 cezaevi bulunuyor.
Toplam kapasite 207 bin 339 kişi  infaz düzenlemeleri ile 50 bin kişinin salıverilmesine rağmen cezaevinde bulunanaların  sayısı ise  229 bin dır..

Devlet Bahçeli uzun süredir  AF konusunu dile getiriyor..Toplumun genelinin bilmediği ama bizzat Devlet Bahçeli tarafından sayın Allattin Çakıcı nin bedensel bütünlüğünde dile getirilen ülkücü iş adamlarının fetocu polis ve yargı mensuplarınca kirletilip,mafya benzetmesi şeklinde içeri atmalarina şahit olduk..
Fetö nün tarafgir hakimleri aracılığı ile kirletilenlerin adli sicilleri haric bir kısmının da kendilerinden olmadığı bahsi ile kirletildiğini ve gelene geç cezası verilirek toplumun bizden olmayanlar şeklinde  fişlendiğini de ayrıca biliyoruz..
Fetöcü hakimler döneminde usulsüz dinlemeler ,vali emirli dinlemeler,cezaevinden usule aykırı sekılde polis marifeti ile hükümlüden alınan  ifadeler ile masum insanların üzerlerine kazınan suç ve cezalar bir Türkiye gerçeği olarak hafızalarımızda dır.. .
İhtilali kacınılmaz son olarak bastan itibaren kurgulamıs olan fetö nün beyin takımı sokak çatısmalarında ele basılık yapabilecek kimseleri de kirleterek ihilalın sokaktan gelecek mukavemetini sokak dan mapusa çekme stratejisini uygulamıştır…
Bu denli toplumsal kirletilmişlik karşısında sayın Devlet Bahçeli kendileri mahkum olan ve 2002 yılından beri artarak 2006 dan beri yoğunlaşarak 2010 yılından itibaren se şımararak jet yargılamalar la jet fişlemeler yapan fetocu hakimlerin ve stratejistlerinin yaptıklarını boşa çıkarmak istemektedir…

AF artık Türkiye için kaçınılmaz bir sondur