İYİ Parti 2.Olağanustu Genel Kurul Toplantısında GİK ve MDK üyeleri belli oldu

0
318

 

Ankara’da gerçekleşen 2.Olağan-üstü genel kurul toplantısında Meral Akşener ,İyi Partide 2.kez Genel Başkan olarak tek listeden çıktı.Buna göre yeniden belirlenen GİĶ VE MDK üYELERİ şu şekilde belirlendi

1.Aytun Çıray

2- Hayrettin Nuhoğlu

3- Koray Aydın

4- İsmail Koncuk

5- Kazım Ataoğlu

6- Aydın Adnan Sezgin

7- Şenol Bal

8- D. Müsavat Dervişoğlu

9- Ümit Özdağ

10- Berna Sukas

11- M. Saltuk Buğra Kavuncu

12- Ahmet Ersagun Yücel

13- Durmuş Yılmaz

14- Ahmet Kamil Erozan

15- Metin Ergun

16- Yasin Öztürk

17- Ümit Dikbayır

18- Nuri Okutan

19- Ahmet Akar

20- Ayfer Yılmaz

21- Mehmet Salim Ensarioğlu

22- Mehmet Akalın

23- Mustafa Cihan Paçacı

24- Yıldırım Ulupınar

25- Yavuz Temizer

26- Yener Yıldırım

27- Fuat Geçen

28- Hasan Hüseyin Türkoğlu

29- Sinan Sözen

30- Said Özcan

31- İbrahim Güzel

32- Vedat Taylan Yıldız

33- Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu

34- Hasan Seymen

35- Ahmet Can Buğday

36- Osman Kaçmaz

37- Meral Alemdar

38- Uğur Poyraz

39- Berna Biçer

40- Binnur Karadağlı

41- Bircan Akyıldız

42- Bahadır Han Dinçarslan

43- Sena Aksakallı

44- Ali Türkşen

45- Mehmet Tolga Akalın

46- Gökhan Beker

47- İrfan Alpat

48- Hana Akyüz

49- Hakan Gören

50- Rıdvan Uz

51- Reşat Erdoğan

52- Vedat Bayram

53- Ayhan Bölükbaşı

54- İsmet Koçak

55- Murat Ünsal

56- Nihal Ağca

57- Havva Baş

58- Şengül Hamlemitoğlu

59- Berat Yılmazer

60- Mehmet Aslan

61- Mustafa Hakan Ünser

62- Burcu Akçaru

63- Özdemir Polat

64- Kübra Dursun

65- Faruk Köylüoğlu

66- Süleyman Sırrı Özdolap

67- Mehmet Okan Oğuz

68- Sinem Uludamar

69- Abdullah İlker Sungur

70- Hüseyin Özlük

71- Almila Maraş

72- Murat Şamil Çapar

73- Elmas Giragos

74- Cem Ova

75- Emine Küçükali

76- Ünzile Yüksel

77- Celal Karapınar

78- Mesut Özarslan

79- Ayça Altınok

80- Cevat Saraç

Genel İdare Kurulu Yedek liste:

1- Faruk Atlı

2- Mehmet Temel

3- Osman Kurt

4- Yücel Coşkun

5- Cezmi Polat

6- Ali Emir Özgür

7- Filiz Akyüz

8- Nurdoğan Okur

9- Sultan Neslihan Seven

10- Fuat Yıldırım

11- Fatih Demirkol

12- Osman Topal

13- Sermin Özensoy

14- Fatma Kamiloğlu

15- Şükrü Kuleyn

16- Zafer Milli

17- Alper Yağcı

18- Berrin Zırhlı Eyidemir

19- Burak Akburak

20- Yağmur Gürsöğüt

21- Bülent Gürsoy

22- Şule Tuntaş

23- Buket Tosun

24- Mehmet Ali Karamemiş

25- Ebru Servi

Merkez Disiplin Kurulu (MDK) Asil Listesi:

1- Feridun Bahşi

2- Adnan Şefik Çirkin

3- Ali Işıner Hamşioğlu

4- Baha Cankut Sarıtaş

5- Ethem Baykal

6- Mine Baş

7- Kadriye Ünler

8- Ali Kamış

9- Özcan Pehlivanoğlu

10- Beril Gümüş

11- Adil Erkoç

İYİ Parti 2.Olağanüstü Kurultay Merkez Disiplin Kurulu Yedek Liste:

1- Başak Karataş

2- Nazlı Aspay Şener

3- Yıldırım Görgen

4- Şükriye Sevin Çağlayan

5- Nazlı Elif Gökdemir

6- Tuğrul Arık

7- Merve Hafızoğlu