VİP Fuhuş,Adana Polisine Yakayı Verdi

0
623

ADANA’NIN PEMBESİ
Lüks otellerde para karşılığı fuhuş yaptığı tespit edilen pembe panter polis operasyonu ile ele geçirildi ve çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
Tam bir sosyal medya fenomeni olan Ayşe B. 63.000 takipçisi olan instagram hesabı ile dudak ucuklatti.

Make up_pink girl adı ile makyaj konusunda fenomen olan Ayse B kamerali sohbet ile iletisim kurduktan sonra anlasma sağladığı kişilerle lüks otellerde buluşuyordu.
Ağına kattığı kişilerle 3 bin TL ye fuhuş için anlaşan pembe panter,aynı zamanda yer temin ettiği 3.kişilerden 500 TL para aldığı polis kayıtlarına geçmiştir.
Fikir ve duygu paylaşımı olduğu kadar anın paylaşımı olarak da kullanılan sosyal medya da bazı kimselerce de ahlak dışı davranışlara kaynaklık ettiği bilinmektedir.
Fuhuşla geçim sağlayanların ya da fuhuşa aracılık edenlerin sunum ve iletişim bağı olarak kullandıkları takma ad ve sürekli değişen adres ve isimler le sahte resimler le ağına düşürdükleri kişilerden sadece fuhuş değil fuhuş yapacakmış gibi davranarak bir takım değişik ad ve isteklerle para talep ederek de dolandırıcılık yaptıkları sabittir..
Tabi ki sosyal medya da bu ahlaksızlığı yapanlar kadar bu karara yem olanların da suçu vardır.. Tanımadığın insanlarla ortak payda oluşturursan , peşinen yem olmayı da kabul etmiş olursun. Bu sebeple sayın okuyucularımıza önerimiz tanımadıkları ya da ortak tanıdıkları olmayan hayali olma ihtimali olan hesapları takip etmemeleri arkadaş olmamaları şeklinde olacaktır