İNSAN SAYGI VE SEVGİ GÖRDÜKLERİ İÇİN FEDAKARLIK EDER

0
436

SAĞLIK BAKANLIĞINA (1801296205 SAYILI CİMER BAŞ VURUM)
İNSAN SAYGI VE SEVGİ GÖRDÜKLERİ İÇİN FEDAKARLIK EDER, BENİ YETİŞTİREN ANNEMİN CENAZESİNE SAYGI GÖSTERMEYENLERE TARAF OLDUĞU İLGİLİ ŞİKAYETLERİME VERİLEN CEVAPLARDA YAZILI OLARAK SABİTKEN BÖYLE BİR HAK ARAYIŞI İÇİNE GİRMEK BENİM EN DOĞAL HAKKIM MİLLETİME KARŞIDA GÖREVİMDİR.
BEYAZ ÖNLÜKLÜ PSİKOPATLAR SAĞLIKÇILARA ŞİDDETİ KONU ALAN MEVZUATIN ARKASINA SIĞINIRKEN MEALESEF VATANDAŞA KARŞI İŞLENEN ŞİDDETİN HESABI HADDİ BİLİNMEMEKTE, SÜMEN ALTI OLMAKTADIR PONOLARA HASTA HAKLARINI YAZMAKLA PROBLEM ÇÖZÜLECEKSE TIP KÜLLİYATINI DA TÜM DUVARLARA ASALIM İŞ HALLOSUN BİTSİN …
SAĞLIK BAKANLIĞI KADROLARI BELİRLERKEN NUFUSA VE ESKİ İSTATİSTİKLERE V.S. GÖRE HESAP YAPMAKTA VE BİR HASTANEYE BU TÜR HESAPLARLA BELİRLİ SAYIDA UZMAN GÖNDERMEKTE ANCAK UZMANLAR DÖNER SERMAYE TAVAN PUANLARINA ERİŞTİKLERİ HASTA SAYISINDA GÜNLÜK SINIR BELİRLEMEKTE O GÜN POLİKLİNİKLERDE MUAYENE OLAMAYAN HASTALAR ACİL POLİKLİNİĞİNDE MUAYENE OLMAKTA VE BEN BİR ÇOK UZMANLIK DALININ AÇIKTA KALAN HASTASINA BAKTIĞIM İÇİN BİR UZMANDAN DAHA FAZLA UZMANLIK GEREKTİREN HASTALIKLA UĞRAŞMAK ZORUNDA KALMAKTAYIM.
HASTALARA BAKMAYIP BENİ İLGİLENDİRMİYOR DİYEREK EVE GÖNDERMEM SUÇTUR. VE AYRICA PRATİKTE PRATİSYENİN YETKİLERİ YOLUNMUŞ KUŞA ÇEVRİLSEDE WATSAP VE TELEFONLA HASTAYI GÖRMEDEN İCAP NÖBETİ TUTAN UZMANLARIN ARKASINI TOPLAYIP HASTALIK YOKTUR HASTA VARDIR DİYEREK ÜSTÜMÜZE VAZİFE OLMAYAN ŞEYLERLDE UĞRAŞIYORUZ.
KISACASI HİÇBİR MEVZUATA UYULMAMASI NEDENİ İLE BİR KAOSUN İÇİNDE TEKTEK ÖRNEKLEYE BİLECEĞİM SEBEPLERLE VE UZMANLARIN ÇALIŞMA USÜL VE ESASLARININ SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN DENETİMSİZ BIRAKILMASI NEDENİ İLE KADROMUN DIŞINDAKİ İŞLERDE ÇALIŞTIRILMIŞ BULUNMAKTA, VATANDAŞIN WATSAP DOKTORLUĞU İLE DOLANDIRILIŞINA ALET OLMAKTA, UZMANLARIN SADİSTÇE BİR GÖREV ANLAYIŞI İLE ÇALIŞMASINA VATANDAŞIN HAKLI TEPKİSİNE YERLİ YERSİZ REAKSİYONLARINA BEN MUHATTAP OLMAKTAYIM.
SAĞLIK BAKALIĞINI İPİN UCUNUMU KAÇIRMIŞMIDIR.BİLEREK VE PLANLI OLARAK MI UZMANLARI İŞ AHLAKINA VE MEVZUATA AYKIRI DAVRANIŞLARINA GÖZ YUMMAKTADIR BEN BİLEMEM.
ORTADA TRAJİ KOMİK BİR DURUM VARDIR VE BEN MÜSEBBİBİ DEĞİL MAĞDURLARINDAN BİRİYİM.AĞLAMAKTA GÜLMEKTE BENİM HAKKIMDIR BEN ONU BİLİRİM.
BİLDİĞİM BİRŞEYDE ŞUDUR Kİ MALPRAKTIS VE CAN VE MAL GÜVENLİĞİ AÇISINDAN UZMANLAR HATA YAPARKEN BEN ÖNE SÜRÜLÜYOR BEN RİSKE ATILIYORUM.
YASALARIMIZA GÖRE EŞİT İŞE EŞİT ÜCRET ALINIR. VE RİSKLİ İŞLERDE RİSK PRİMİ OLUR.
BENİMDE DE UZMAN KADAR HATTA DAHA FAZLA MAAŞ VE AYNI KATSAYIDAN HESAP VE TAVAN SINIRI İLE DÖNER SERMAYE ÖDEMESİ ALMAM GEREKTİĞİ VE AYRICA MEVCUT KAOSA KAPILIP YÜREĞİ YANMIŞ VATANDAŞIN ŞİDDET GÖSTERME RİSKİ İLE FİİLEN BEN KARŞI KARŞIYA OLDUĞUM İÇİN AYRICA RİSK PRİMİ VE HAYAT SİGORTASINA HAKKIM OLDUĞU KANATİNDEYİM.
VE TABİ Kİ ASKOM GİBİ ÇEŞİTLİ KURULLARIN ALDIĞI KANUNLARA VE MEVZUATIMIZA AYKIRI KARAR VE UYGLAMALAR İLE YUKARIDA BELİRTTİĞİM ÖRNEK GİBİ BİRÇOK KONUDAKİ DENETİMSİZLIK VE AYRIMCILIĞIN OLUŞTURDUĞU ANARŞİ BENİM KİŞİLİK VE ÖZLÜK HAKLARIMI İHLAL ETMEKTE, ALEHİME KARŞI SUÇ OLUŞTURMAKTA VE BUDURUMDA BANA YASAL OLARAK BAŞVURU HAKKI VERMEKTEDİR.
İLGİLİ KONULARDA ŞİKAYETİMİ BİDİRİR VE TÜM BU SEBEPLERLE AÇACAĞIM BİR DAVA İLE HAK ARAYIŞIMDA DELİL OLMASI AMACI İLE DURUM TESBİTİ YAPILIP TARAFIMA YAZILI BİLGİ VERİLMESİNİN YASAL HAKKIM OLDUĞUNU BELİRTEREK, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.