Bu Hoca , O hoca degil

0
355

Mehdi iddiası her dönemin kurtarıcısı figurasyonu ile tarihde insanlığın karşısına çıkıyor..Kimine ekmek oluyor kimine de meczupluk düşüyor

Adanan nın hakkında tutuklanmasını müteakip bir kısım bilgi ve belgeler başına sızdı

Mağdur kızcağızın teki,Adnan Oktar adlı terör başını,cinsel anlamda bir   şey yapamadığını ama eliyle yaptığını söyledi Aktivasyonu yitirmiş imandan yoksun şahısların takviyeli sapkın davranışları şaşırtıcı gelmedi

30 a yakın yabancı ülkede değişik adlarla makele yazdığı özellikle Israil ve Abd deki gazete leri imajında kullandığı haberler arasında dır.Gunumuzde batı ülkelerinin gazeteci işadamı figürleri ilişkiler ağı oluşturup bilgi hüzmesi ile algılar oluşturduğunu biliyoruz.

Yine yeşil reçete ile satılan hap ve çeşitli kimyasallar soruşturma aşamasında ortaya çıkan bilgilerdendir..Bunlarin piyasa da bilinen ve el altından satılan mutluluk hapı yada cinsel sapkinliklarinda kullandıklarını düşünmek herhangi bir uzmanlık alanı değildir..

Örgütün düşürdüğü kızları amaca mahsus uygulamalarda konu etmek için ahlaksızlastirdigi ve turnike dedikleri sistemle sevgili diye kazandırdıkları kızları elden ele dolastirdiklari da diğer sizan bir bilgi olarak arşive girdi..

1 kamyona yakın ele geçen dijital materyalde şantaj ‘ın diğer bir yöntem olarak 3 kişileri etkileme ve nufuz altina almada yontem olarak kullanildigi ortaya çıkti.

Bir çok silah mermi ve tüfeğin kuyumcu sıfatlı yasal kılıflar la nasıl temin edildiği ve bunların yeni düşen kızları korkutma da kullandıkları da soruşturma dosyasına giren bilgiler içerisindedir..

Küçük yaşta kızların alıkonulması servet şöhret ve yakışıklı genç adamlar la yada internet ortamında kandırılarak örgüte sermaye kazandırılması da ayrı bir yöntem olduğu belirlendi..

Pornografiyi kandırırken korkuturken kullanan örgüt,

Mehdi gibi dinsel içerikli kavram ve bilgileri kendilerine uhrevi bir hava kattıkları  ve kazanc  kapısı yaptıkları

Ilişkiler ağı e bilgi ağını ulusal menfaatlere aykırı olarak kullanıp, toplumun ahlaki ve dinsel yapısını bozarak moral motivasyon değerlerde oluşturduğu erezyonla batı çıkarlarına hizmet eden örgüt karanlık dehlizlerde sabahları biraz zor edecekler…