Dostaça sesleniş ..Bir vicdan Sorgulaması

0
431

 

Kimse kendi siyaset etme biçimini, davası için harcadığı-aslında harcamadığı- emeği, siyasetin üstünde temellendiği yoksul, eğitimsiz ve muhtaçlık sarmalındaki garip çoğunluğa olan yaklaşımını sorgulamadan CHP’de ya da İYİ Parti’de lider sorgulamaya kalkmasın.
*
Özellikle belli ölçüde okumuş CHP seçmeni, hayata ve bu topluma bir pazarlama kanalından öte değeri olmayan, üstelik ulaştığı kişi sayısı devede kulak olan HALK TV ekranından, SÖZCÜ’nün sayfalarından bakmak ve bu toplumu ÖZDİL; DÜNDAR; COŞKUN, GEZEN gibi halktan kopukların terazisiyle değerlendirmek yanılgısından kurtulmalıdır.
*
Bugün muhalif siyasetin en büyük eksiği medya ayağıdır. Bu konu çözülmedikçe, şarkın en büyük zihinsel bataklığına düşer ve suçluyu şimdi olduğu gibi hep dışarda aramaya devam ederiz.
*
Yaşı uygun olanlar, Türkiye’nin 1980 sonrasına damga(!) vurmuş TAN gazetesini hatırlarlar. Bu bayağı porno yayınının sahiplerinden, genel yayın yönetmeninden Atatürkçü, devrimci icat edip de onların yazdıkları içeriği kof popülist yazılarla avunmanın, onların kuyruğunu tutarak iktidara geleceğini sanmanın sonu budur.
*
Yıllardır oturduğunuz koltuktan gerçek TÜRKİYE görünmüyor dostlar.
*
Gerçeği ve gerçek Türkiye’yi merak ediyor ve onun için kaygı duyuyorsanız, hayata karşı koltuktan bakmayı deneyin.
BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ…

SALİH ALTUN