Adıyaman İcra Müdür Yardımcısı Makamında tek el atısla intihar etti.

0
1371

Adliye camiası içerisinde olup da gün geçmesin ki manevi yönden zora düşen kişi düştüğü boşluktan intiharı seçerek kurtulmaya çalışıyor ve bilmiyor ki asıl.dertler o zaman başlıyor..

Olağan üstü iş yükü ve sürekli problemli insanlara ait işler,bazı kaprisli iş sahipleri  anlayışsız amirler ve sorunlu çocuk misali problemli mesai arkadaşları özel hayattaki bir kısım eksikliklerle birlesince acı son kacınılmaz oluyor ..

Hizmet içi eğitim gibi bir kaç günlük tatil ve motivasyonu personele külfet getirmeden psikolojik rehber eğitmen refakatinde bedensel ve ruhsal gelişime dayalı organizasyonu amirler neden hiç gerekli görmez.. Bitmeyen dosyalar ve bitmeyen müzekkere cevapları ile sürekli takibat  ve dikkat gerektiren işler uyarılmış vaziyette bıraktığı zihinleri yoruyor vebos bulundugunz bir anda sonsuz yalnizlik hissi sizi sevdiklerinizi bile düşünmeden kurtulacak düşüncesi ile ölümü seçenek olarak kabul ettiriyor.

İşte kim bilir hangi dertten muzdarip Adıyaman İcra Müdür yardımcısı bu şekilde ölümü kendisine kurtuluş yolu olarak seçti.

Adıyaman Adliyesi İcra Müdür Yardımcısı Z. Y. öğlen arası odasında bulunduğu sırada göğsüne dayadığı tabanca ile intihar etti.
Tabanca sesini duyan adliye çalışanları odasında Z.Y yi kanlar içinde gördü.
İhbarla olay yerine gelen sağlık görevlileri tarafından ambulansla Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.
Burada tedaviye alınan meslektaşımız, doktorlar tarafından yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.
Meslektaşımızın cenazesi otopsi yapılmak üzere morga konuldu. Polis, intihar nedenini araştırıyor.
Ankara nüfusuna kayıtlı, evli ve 3 çocuk babası olan meslektaşımız, 4 yıl önce Ankara’dan tayinle Adıyaman Adliyesi’ne geldi.

Allah rahmet eylesin Yakınlarına 3c Hukuk olarak sabırlık diliyoruz

AJANS 3C