Veysel GÜZSOY ,spor yazıları ile aramızda… HOŞGELDİN VEYCELL…

0
557

Veysel GÜZSOY  basın camiasına Ali KOÇ’la ”Merhaba” dedi.

Öyle bir zamanlam ki kendini basın camıasın da bulurken Ali KOÇ  da baskan oldu.

Yoğun katılımın olduğu gelenler içerisinden ise sadece son aya ait aidat bedellerini ödeyemeyenlerin oy kullanamadıgı seçim bizzat Ali KOÇ Beyın yanında yer alan Veysel GÜZSOY  izlenimlerini kaleme alarak bundan sonra yerel ve ulusal düzeyde spor la ilgili haberleri 3c hukuk  ve kitlesi ile paylaşacak.

Bana göre Ali Bey ,içten ve samimi davranısları ile Aziz YILDIRIM ın, Fener camiasına yapmış olduğu hizmetlere ragmen aldıgı oy oranı ile 4 e katlama basarısını göstermişdir. Bunun altında yatan tek gerçek Aziz Bey in aşırı kendine güvenmesinin neticesinde taraftarı karşına alacak sekil de onu ezercesine dayatma ve geliştirdiği söylemler olmuştur.

 Ortak görüş ,Fener tarihinde hiç bu kadar kalabalık bir kitle  boyle bir heyecanla oy kullanmamıştır. Hatta bizzat stada karşılaştıgımız  Efsane Baskan Ali ŞEN  bey bizzat kendisi ”bana bugune kadar böyle bir katılım görmediğini ”söyledi

Artık sporun rengi Türkiye de değişir yer sarı gök larcivert olur.

Ali KOÇ,sadece Fenerbahçe de değil tüm Türkiye de  bir sinerji oluşturdu. Ve bu sinerji artık zincir şampiyonluk ve basarıların habercisi gibi gözükmektedir. Yeni görevimle birlikte tüm Fener camiasına ve Türkiye yönetimin hayırlı olmasını diliyorum .

Sevgi ve muhabbetle kalın

VEYSEL GÜZSOY

Ajans 3c