Hatay barosu tarafından ”Tüketici Hukuku”konulu seminer düzenlendi

0
403

Hatay Barosu’nun üyesi avukatlara yönelik eğitim seminerleri sürüyor. Baro’nun, geleneksel hale gelen,  aralıklı olarak gerçekleşen ve güncel ve gelişen mevzuatı takibe  yönelik eğitim seminerlerinden biri daha geçtiğimiz hafta sonunda gerçekleşti.
Baro Yönetimi ile Türkiye Barolar Birliği (TBB) tarafından düzenlenen Tüketici Hukuku Semineri, Ankara 7. Ticaret Mahkemesi Başkanı Hakimi İlhan Kara ve Av. Şükran Eroğlu’nun sunumuyla geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleştirildi.
Etkinlik, salon darlığı nedeniyle adliye binasının arkasındaki Bahçeşehir Okulları salonuna alındı. Ancak salonda, beklenenin altında katılımcı avukat olduğu gözlendi.
Ankara 7. Ticaret Mahkemesi Başkanı Hakimi İlhan Kara ve Av. Şükran Eroğlu’nun sunumuyla TBB ve Hatay Barosu tarafından düzenlenen Tüketici Hukuku Semineri açılış konuşması, Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez tarafından yapıldı.
Sunumun ardından, panelistler, sözleşme türleri yanı sıra, yeni TKHK’nin yapılan düzenlemeleriyle ilgili slaytlı sunumda bulundu Panelin ardından, Baro Başkanı Ekrem Dönmez, sunucu panelistlere birer teşekkür plaketi takdim etti