Alem için biraraya gelenler arasında cinayet

0
653

İddiaya göre; Sinem A. (24), Uğur Gümüş (30) ve Süleyman Bostan (57) önceki akşam Beykoz, Rüzgarlıbahçe, Zambak Sokakta başka arkadaşlarıyla birlikte bir evde bir araya geldi. Evde alkol almaya başlayan gruptakilerden Sinem A. ve Uğur Gümüş arasında sabaha karşı saat 04.00 sıralarında tartışma çıktı.

Polis kayıtlarına göre tartışmanın nedeni, Uğur Gümüş’ün Sinem A.’ya küfretmesiydi. Küfür ve hakaret nedeniyle başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Sinem A., evde eline geçirdiği bıçağı önce Uğur Gümüş’e, daha sonra da kendisini engellemeye çalışan Süleyman Bostan’a sapladı. Evdeki gürültü ve çığlıklar üzerine kısa sürede Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri eve geldi. Ağır yaralı olan Gümüş ve Bostan hastaneye kaldırıldı. Sinem A. gözaltına alındı.

Özel bir şirkette yönetici asistanı olduğunu söyleyen Sinem A. “Bir arkadaşın evinde, arkadaşların bulunduğu ortamda sohbet ediyorduk. Benimle çıkmak istediğini, sevgili olmak istediğini söyledi. Ben kabul etmedim. Israr etti. Ben kabul etmeyince küfür ve hakaret etmeye başladı. Ben de öfkelendim, olay gerçekleşti” dedi

Eğlenmesini bilmeyen insanlar bir araya geldiğinde vukuat kaçınılmaz oluyor..Şide durdugu gibi durmayan alkol,kedi yi aslan yaparken aslanı da uyuklar hale dönüştürür..Allah rahmet eylesin..

Paylaş
Önceki İçerikDünya daki dev satış, şirket bütünleşmelerini sağlayan Avukatlar eşliğinde
Sonraki İçerikMERHABA AFRİN…
İbrahim Halil Eroğlu
AJANS 3C isimli aylık hukuk bülteni çıkardı. FİKİR KULUBÜ isimli kitabı var. www.sende yaz.net te şiirve makale tarzı yazıları bulunmakta çeşitli yerel gazete ve meslek dergilerinde yazı ve makaleleri vardır. www.iheroglu.com adresinde hikaye-makale ve yaşam koçlugu hakkında yazıları bulunmaktadır. Uzun Köprü Lisesi Gaziantep Atatürk Lisesi Ankara hukuk fakülteinde okudu Dernek ve parti yöneticilikleinde bulundu.Futbol masa tenisi ve tenis oynuyor.