Cılgın Adam Truva da ölmeden önce -bana birşey olmaz- dedi

0
443

Çanakkale’de, Mestan Güney (55) adlı şahıs, Brad Pitt’in rol aldığı Troy adlı filmde kullanıldıktan sonra Kordon boyunda sergilenen 12,6 metre yükseklikteki atın üzerine tırmandı. Vatandaşların uyarılarına aldırış etmeyen ve “Bana bir şey olmaz” diyen Mestan Güney, 12.6 metre yüksekliğindeki atın üzerinden dengesini kaybederek düştü ve ağır yaralandı. Olayın ardından emniyet ekiplerinin ve 112 Acil servis ekiplerinin müdahale ettiği yaralı ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ancak şahıs tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
25.4.2015 tarihinde benzer olayı gerceklestıren Mestan Guney Truva nın sovalyesı selınde de haberlere konu olmustu.Yıne yol parası ıstedıgı vılayet den kendısıne yardım edılmeyeınce ıntıhar gırısımın dede bulunan cılgın adam ın sonu hazın oldu

Paylaş
Önceki İçerikAntalya da baba iki evladını öldürdü ve ıntıhar etti
Sonraki İçerikYaşamak çok güzel..
İbrahim Halil Eroğlu
AJANS 3C isimli aylık hukuk bülteni çıkardı. FİKİR KULUBÜ isimli kitabı var. www.sende yaz.net te şiirve makale tarzı yazıları bulunmakta çeşitli yerel gazete ve meslek dergilerinde yazı ve makaleleri vardır. www.iheroglu.com adresinde hikaye-makale ve yaşam koçlugu hakkında yazıları bulunmaktadır. Uzun Köprü Lisesi Gaziantep Atatürk Lisesi Ankara hukuk fakülteinde okudu Dernek ve parti yöneticilikleinde bulundu.Futbol masa tenisi ve tenis oynuyor.