Batman da 3 günlük bebek sokağa bırakıldı

0
848

Batman’da, 3 günlük erkek bebek sokağa terk edildi. Emniyet gorevlilero, bebeği sokağa terk eden kişi ya da kişilerin bulunması için çalışma başlattı.
Merkez sirinevler Mahallesi’nde belediye binası yakınından geçenler, park halindeki bir otomobilin arka tekerleğinin yanında kundakta bir bebek buldu. Bebeği bulan mahalle sakinlerinin ihbarıyla olay yerine polis geldi. ekipleri 3 günlük olduğu belirtilen erkek bebeği,Çocuk ve Kadın Hastalıkları Hastanesi’ne götürdü., burada yeni doğan ünitesinde kuvöze konuldu.
Bebeği sokağa terk eden kişi ya da kişilerin bulunması amacıyla çalışma başlatan polis, çevredeki mobese ve güvenlik kameralarının görüntülerini incelemeye aldı.

Paylaş
Önceki İçerikOtagarların Modernizasyonu
Sonraki İçerikBalıkesir Yatırımcısını Yitirdi
İbrahim Halil Eroğlu
AJANS 3C isimli aylık hukuk bülteni çıkardı. FİKİR KULUBÜ isimli kitabı var. www.sende yaz.net te şiirve makale tarzı yazıları bulunmakta çeşitli yerel gazete ve meslek dergilerinde yazı ve makaleleri vardır. www.iheroglu.com adresinde hikaye-makale ve yaşam koçlugu hakkında yazıları bulunmaktadır. Uzun Köprü Lisesi Gaziantep Atatürk Lisesi Ankara hukuk fakülteinde okudu Dernek ve parti yöneticilikleinde bulundu.Futbol masa tenisi ve tenis oynuyor.