Balıkesir Yatırımcısını Yitirdi

0
1263

 

 

ZANLI ARAMA CALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Balıkesir Silah Sesleri ile korkdu Balıkesir in vergi rekortmeni ve yatırımcısı Muharrem Acar Öldürüldü..Tapu Devri nedeniyle Galericilik yapan A.Y ve oğlu E.Y.galeride Muharrem Acar ile tartıştılar.. Daha sonra Muharrem ACAR’ın evinin önüne gelen baba ve oğul aracından inen ve evine girmekte olan Muharrem Acar la o anda konuşmak istedi ..Baslayan ve devam eden tartışma karsılıklı hakaretleşmeye baslamasi uzerine E.Y taşıdığı silahı Muharrem Acar a yönelterek iki el ateş ederek ğöğsünden vurup daha sonra kaçtı ..

Polis Baba A.Y yi gözaltına alırken cinayet olayından sonra Firar eden E.Y polis tarafından aranıyor.. Muharrem Acar’ın hastaneye getirildiğinde ağır yaralı olduğu  ama tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadıdıgı bildirildi  Halen aranan katil zanlısı yakalanamadı

Paylaş
Önceki İçerikBatman da 3 günlük bebek sokağa bırakıldı
Sonraki İçerikToraman ‘a Ceza
İbrahim Halil Eroğlu
AJANS 3C isimli aylık hukuk bülteni çıkardı. FİKİR KULUBÜ isimli kitabı var. www.sende yaz.net te şiirve makale tarzı yazıları bulunmakta çeşitli yerel gazete ve meslek dergilerinde yazı ve makaleleri vardır. www.iheroglu.com adresinde hikaye-makale ve yaşam koçlugu hakkında yazıları bulunmaktadır. Uzun Köprü Lisesi Gaziantep Atatürk Lisesi Ankara hukuk fakülteinde okudu Dernek ve parti yöneticilikleinde bulundu.Futbol masa tenisi ve tenis oynuyor.