Mısır’ını Beğenmediği Mısırcı’yı Öldürdü

0
527

Nerdeyse yaşamın tesadüfe bağlı olduğu ülkemizde birbirini alış veriş öncesi tanımayan iki kişinin tartışması Ve öldürme eyleminin gerçekleşmesi ile geride bıraktıklarını nasıl bir çaresiz hale soktular bilemediler

Olay, aksam saatlerde Sahinbey ilçesi Dumlupinar Mahallesi’nde yasandi. Edinilen bilgiye göre, seyyar araba ile kaynamis misir satan Remzi Yilmaz (35) ile aldigi misiri begenmeyen Ibrahim B. (32) arasinda tartisma çikti. Üzerindeki tabancayi çeken Ibrahim B., Remzi Yilmaz’a ates etti. Vücuduna aldigi kursunlarla agir yaralanan Yilmaz, ambulansla kaldirildigi Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesinde yapilan tüm müdahalelere ragmen kurtarilamadi. Yilmaz’in cesedi otopsi için Gaziantep Adli Tip Kurumuna kaldirilirken, kaçan Ibrahim B.’nin yakalanmasi için polis çalisma baslatti.

Paylaş
Önceki İçerikÖzkan : Arabuluculuk Adalete Erken Erişimdir
Sonraki İçerik​ AH ULAN PARA…!
İbrahim Halil Eroğlu
AJANS 3C isimli aylık hukuk bülteni çıkardı. FİKİR KULUBÜ isimli kitabı var. www.sende yaz.net te şiirve makale tarzı yazıları bulunmakta çeşitli yerel gazete ve meslek dergilerinde yazı ve makaleleri vardır. www.iheroglu.com adresinde hikaye-makale ve yaşam koçlugu hakkında yazıları bulunmaktadır. Uzun Köprü Lisesi Gaziantep Atatürk Lisesi Ankara hukuk fakülteinde okudu Dernek ve parti yöneticilikleinde bulundu.Futbol masa tenisi ve tenis oynuyor.