14 Yıldır Yakalanmıyor? İnandık mı?

0
550

Evlendiği eşini 17 gün sonra bakire değildi diyerek öldüren Damad kırmızı bültenle aranmasına rağmen hala  bulunamadı ..

Asayişin elindeki tüm imkanlara gps li araçlara ,verici telefon makinalarına ,plastik para harcama kartlarına rağmen bulunamayan katil adayı her halde melek olup duvarları delerek geçiyor ve aramızda görünmeden gezerek hayatını idame ettiriyor.. Tabi ki bu hayal dünyası. Gerçek olan katil aramızda ve sahte aldığı bir kimlikle yada ayarladığı infaz ekibi ile gellleri ve gitleri yaşıyor.. Gelin Ayşe Nin babası ne yapıyor? Milletin vicdanı ne alemde? Adam öldür ve elini kolunu sallayarak gez.. 14 yıldır Interpol kırmızı bültenle arıyor: Yakalanamıyor

Ayşegül Çolak, 18 yaşındayken Barış Çolak ile evlendirilmişti. Damat, 17 günlük gelini, 29 Haziran 2003’te “Bakire değildi” diye vurarak öldürdü. Çengelköy’de lüks bir restoranın sahibinin oğlu olan Barış, cinayetten sonra kayıplara karıştı. Kırmızı bültenle Interpol tarafından aranan Barış 14 yıldır yakalanamadı. 63 yaşındaki Celal Şen, her gün mezarını ziyaret ettiğini biricik kızına, ‘Katilin yakalandı’ haberini veremediği için geceleri hiç uyuyamadığını söylüyor.

Süt tozu ile büyümemiş polislerinde olduğunu biliyoruz ve en kısa zamanda katilin yakalanacağını ümit ediyoruz