BAYRAM TEBRİĞİ

0
428

KURBAN BAYRAMINIZI TEBRİK EDERİM…

Bayram olunca, onca olumsuzluğa ve hayatın cilvesine rağmen insan iyi şeyler söylemek ve dilemek istiyor. Dini bayramların zaten ilahi bir yönü de, var.

Bazen Türkiye’de ve İslam coğrafyasında yaşananlara bakıyorum da, içim kararıyor. Ben Müslümanım ama Allah sanki bizden akıl dahil bir çok şeyi esirgemiş diye düşünüyorum. Her halde dinimizi hakkıyla yaşamıyor olmamızdan kaynaklanıyor. Yoksa saymaktan hicab duyduğum onca kötülüğü yapabilirmiydik?

Neyse bu günler bayram! İyi şeyler konuşmak lazım. Ancak pandomim (!) yapmadan.

Bayram günleri ve sonrası aramızda sevgi, hoşgörü, anlayış ve dostluklar artsın. Hesapsızca kucaklaşalım! İnsanlık Alemine barış, huzur ve güven gelsin. Hanenize mutluluk, sağlık ve başarılar dosun. Hayırlı bir ömür sürün. Bayram kalbinize en güzel duygu çiçeklerini açtırsın.

Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramınızı tebrik ediyor, size ve ailenize arzu ettiğiniz tüm güzelliklerin nasip olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum…

Selam ve saygılarımla.
Özcan PEHLİVANOĞLU

Paylaş
Önceki İçerikTrafik Felç
Sonraki İçerikİnternet Yayıncılığı
3C Hukuk Dergisi
AKTÜEL HUKUK DERGİSİ.. Yaşamın içinden, yaşamın üstünden,, görünen yüz-görünmeyen yüz, gerçekleri-zahiri gerçekleri önünüze sunmaktır..