Projeksiyon Atatürk Türkiye’sinin Kaldırılması

0
422

ABD 2.DÜNYADünya savası sonrası KOMİNİZM tehlikesine karşı ”  YEŞİL KUŞAK PROJESİNİ ” uyguladı ..
YEŞİL KUŞAK PROJESİ,HİNDİSTANDA /PAKİSTAN DA /AFGANİSTAN DA KOMİNİZM E KARŞI Bin Ladin, sonra devşirmesi, işid e dönüşerek RADİKALLEŞİRKEN, TÜRKİYE de 1950 de DP nin cemaatleri,1982 Anayasasında sonra da AKP habercisi,Amerikan sempatizanı YUMUŞAK cuntacıları getirdi.
Tüm bunlar,trilyonlarca yatırılmış yeşil kuşak projesinin çöpe atılması değil model ülke Atatürk Türkiye sinin ortadan kaldırılarak Sömürü düzeninde devamlılık sağlanması projesidir..
Atatürk Türkiye si az gelişmiş tüm topluluklara ÖRNEK dir..Durağan değil dinamik yapıdır…Eşitlikçi,özgürlükçü ve nevi şahsına münhasır şekilde liberaldir. Sırf bu özellikleri dahi onun emperyalizme karşı duruşudur.

Yeni Dünya düzeni nde eski şehir devletlerini andırır hukuk yoksunu, gülebilir devlet modelleridir

Anti emperyalist iddiasında olan model ülkelerden SSCB, çöktü??
Ayrı bir model olan İran, örneklikten uzak ve evrensel değil…
Emperyalizmin önünde ki tek  engel Atatürk Türkiye sidir.
Demokrasi, laiklik ve hukuk,ihracatımız ortadoğu dengelerini ve sömürü düzenine engel olacaktır…Batılılar tarafından bu öngörü hali kendilerinin birleşerek güçlendirdikleri ekonomik ve siyasi yapılarını,daha ucuz üretim modellerinin bulunduğu hukuktan yoksun şehir devletlerini üretim üssü olarak kullanıp refahlarını sürekli hale getirmektir.
Bu sebeple Tc, enerji koridorlarında gerek coğrafi olarak gerekse tarihi ve kültürel olarak sınır olan ı TC nin behemahal yapısıının bozulması ile mümkündür….

Türk e düşen bu oyuna gelmemektir

Paylaş
Önceki İçerikİstanbul
Sonraki İçerikSalı Toplantıları
3C Hukuk Dergisi
AKTÜEL HUKUK DERGİSİ.. Yaşamın içinden, yaşamın üstünden,, görünen yüz-görünmeyen yüz, gerçekleri-zahiri gerçekleri önünüze sunmaktır..